






345 ₴
Показать оптовые ценыКрепление электрическое прямое (с резиновым колпачком) для проблесковых маяков, для всех моделей маяков с креплением на штырь (12В-24В).
+380 (68) 626-62-28 Алексей
+380 (67) 548-43-31 Светлана
+380 (67) 745-85-33 Владимир
👉 Навіть не просимо, а Благаємо - зайдіть за посиланням на нього.
https://t.me/AgroTeXPostavkibot
Запустіть командою
START
Та натисніть кнопку Роздріб чи Гурт
👍 І все . Бот збереже Ваш контакт , а ви завжди зможете його знайти у себе просто написав в пошуку АгроТехПоставка в Вашому Телеграм.
Дякуємо . Все буде Україна 😎
Увага!!! Поспішіть купити сьогодні за старою ціною
Подорожчання товару на 15 % відбудеться через
Потрібна консультація ? Маєте питання ? Зв'яжіться з нами зручним способом 24/7
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Источник света | Диоды |
| Высота | 128 мм |
| Цвет колпака | Желтый |
| Цвет диодов | Желтый |
| Длина | 242 мм |
| Питание | Сеть 12В |
| Тип | Проблесковый маячок |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 12.0 |
| Крепление | Стационарное |
| Цвета свечения | Жёлтый |