








1 229 ₴
Показать оптовые ценыФара ФГ-308 состоит из следующих основных элементов:
Преимущества фары ФГ-308:
Применение:
+380 (68) 626-62-28 Алексей
+380 (67) 548-43-31 Светлана
+380 (67) 745-85-33 Владимир
👉 Навіть не просимо, а Благаємо - зайдіть за посиланням на нього.
https://t.me/AgroTeXPostavkibot
Запустіть командою
START
Та натисніть кнопку Роздріб чи Гурт
👍 І все . Бот збереже Ваш контакт , а ви завжди зможете його знайти у себе просто написав в пошуку АгроТехПоставка в Вашому Телеграм.
Дякуємо . Все буде Україна 😎
Увага!!! Поспішіть купити сьогодні за старою ціною
Подорожчання товару на 15 % відбудеться через
Потрібна консультація ? Маєте питання ? Зв'яжіться з нами зручним способом 24/7
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Спецтехника |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Производитель | МТЗ |
| Цвет | Белый |
| Совместимость с маркой | МТЗ |
| Световой поток | 5500 лм |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Глубина | 58 мм |
| Луч | Направленный |
| Мощность | 15.0 |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Степень защиты IP | 67 |
| Тип | Дополнительные фары |
| Цвет свечения | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 9-80В |
| Вес | 325 г |
| Размер | 58х58х80 мм |
| Светодиоды | chip 3570 |