










255 ₴
Показати оптові ціниФара LED прямокутна 48W ближний + дальній, фара 21 led діодів 6500K, додаткова фара авто

Ця прямокутна LED-фара потужністю 48W являє собою надійний і багатофункціональний освітлювальний пристрій для забезпечення високої видимості та безпеки на дорозі.

Характеристики:


+380 (68) 626-62-28 Алексей
+380 (67) 548-43-31 Світлана
+380 (67) 745-85-33 Володимир
👉 Навіть не просимо, а Благаємо - зайдіть за посиланням на нього.
https://t.me/AgroTeXPostavkibot
Запустіть командою
START
Та натисніть кнопку Роздріб чи Гурт
👍 І все . Бот збереже Ваш контакт , а ви завжди зможете його знайти у себе просто написав в пошуку АгроТехПоставка у Вашому Телеграм.
Дякуємо . Все буде Україна 😎
Увага!!! Поспішіть купити сьогодні за старою ціною
Подорожчання товару на 15 % відбудеться через
Потрібна консультація ? Маєте питання ? Зв'яжіться з нами зручним способом 24/7
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Кількість світлодіодів | 21 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Потужність | 48 Вт |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Напруга | 9-80V |
| Розмір | 108 мм х 80 мм х 30 мм |
| Світлодіоди | 3030 |