









384 ₴
Показать оптовые ценыФара LED прямоугольная 96W 24 диода led chip 3030, фара дополнительного освещения авто

Эта прямоугольная LED фара представляет собой надежное и мощное осветительное устройство, идеально подходящее для улучшения видимости и безопасности на дороге в различных условиях.

Характеристики:
+380 (68) 626-62-28 Алексей
+380 (67) 548-43-31 Светлана
+380 (67) 745-85-33 Владимир
👉 Навіть не просимо, а Благаємо - зайдіть за посиланням на нього.
https://t.me/AgroTeXPostavkibot
Запустіть командою
START
Та натисніть кнопку Роздріб чи Гурт
👍 І все . Бот збереже Ваш контакт , а ви завжди зможете його знайти у себе просто написав в пошуку АгроТехПоставка в Вашому Телеграм.
Дякуємо . Все буде Україна 😎
Увага!!! Поспішіть купити сьогодні за старою ціною
Подорожчання товару на 15 % відбудеться через
Потрібна консультація ? Маєте питання ? Зв'яжіться з нами зручним способом 24/7
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Дополнительные фары |
| Тип техники | Спецтехника |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Количество светодиодов | 24 шт |
| Степень защиты IP | 67 |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 96 Вт |
| Световой поток | 5500 лм |
| Ширина | 135 мм |
| Луч | Направленный |
| Высота | 55 мм |
| Глубина | 75 мм |
| Напряжение | 9-32V |
| Размер | 135мм х 75мм х 55мм |
| Светодиоды | 3030 |